Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego

Zabiegi z zastosowaniem lasera frakcyjnego oferowane są w Pure Aesthetic. Nowoczesne urządzenie służy do trwałej i całkowitej odnowy skóry, a także do intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Blizny Lublin z użyciem takiego lasera odbywa się szybko i przynosi doskonałe rezultaty. Na dodatek, z zabiegu można skorzystać gdy chciałoby się odmłodzić skórę po oparzeniu słonecznym, polepszyć jej odcień, wygładzić zmarszczki albo blizny po szyciu chirurgicznym. Idealnie zabieg nadaje się też do redukcji blizn potrądzikowych. Już po pierwszym zabiegu można zauważyć efekty. Tkanka skórna jest w o wiele polepszonej kondycji.

Pełen rezultat dostrzegalny jest natomiast po 6 miesiącach. Zabieg jest bezpieczny, a gojenie przewidywalne. W zasadzie od razu po jego zakończeniu można wrócić do wcześniejszych czynności. W zależności od tego, w jaki sposób uszkodzona jest tkanka skórna, zabieg można powtórzyć od trzech do 6 razy, celem uzyskania świetnych efektów. Pauza pomiędzy każdą z interwencji powinna wynosić od dwóch do 4 tygodni.

Nad wyraz często zabiegi laseroterapii połączone są z osoczem bogatopłytkowym, co przyspiesza regenerację. Blizny Lublin to nie całkowity obszar, w jakim może być zastosowane leczenie laserem frakcyjnym. Sprawdzi się on też w: liftingu skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu, ramion i brzucha a także w redukcji cellulitu. W trakcie zabiegu urządzenie wykonuje w skórze tysiące drobnych oraz głębokich mikrouszkodzeń termicznych, stosując energię pod postacią skoncentrowanych wiązek światła. W kontrolowany sposób uszkodzone są wybrane obszary naskórka a także skóra właściwa. Im do głębszych warstw dociera światło lasera, tym wzmożona jest ilość wytwarzanej tkanki. Czas leczenia następuje szybko, bez widocznych ran. Każdy z zabiegów jest bezpieczny, a przed jego odbyciem ma miejsce konsultacja. Klienci dowiadują się, czy mogą zostać zakwalifikowani. Specjaliści zaznajamiają ich też z zaleceniami przed zabiegiem oraz pozabiegowymi. W gabinecie od pierwszej wizyty można poczuć się bezpiecznie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
autor Redakcja

Dodaj komentarz