Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wózek do przewozu chorych na leżąco – Euro-Medical – Zobacz

Pracujesz w klinice lub prywatnym ośrodku, jesteś lekarzem lub zajmujesz się zakupami w szpitalu – szukasz wózków do przewożenia chorych na leżąco? A może szukasz zwykłego wózka inwalidzkiego. Służymy pomocą abyś mógł zakupić produkt z którego będziesz zadowolony przez lata użytkowania na nim. Zanim zdecydujesz się na zakup przeczytaj poniższy wpis i porządnie zastanów się nad wybranym asortymentem tylko po to żebyś w przyszłości nie żałował swojego zakupu. No początek przemyśl jakie funkcje powinien spełniać Twój nowy wózek do przewożenia chorych?

Opcje wózka, które należy wziąć pod uwagę wybierając wózek do transportu chorych.

– Czy zależy Ci na tym żeby wózek miał regulowaną wysokość? Na rynku Polskim znajdziesz wózki o stałej wysokości – ale czy naprawdę takiego szukasz? Przemyśl czy nie lepszym rozwiązaniem będzie wózek do przewożenia chorego ze śrubową regulowaną wysokością? Ta opcja pozwala na prawidłowe funkcjonowanie personelowi medycznemu ale stanowi też o dużej wygodzie dla chorego. Salowy pracować będzie w dobrej pozycji, by szybko oraz wygodnie posadzić chorego na wózku do przewożenia chorych. Wózek o regulowanej wysokość pozwala przeniesienie pacjenta na wózek bez konieczności jego dźwigania.Warty odnotowania jest fakt że na rynku można zobaczyć wózki o stałej wysokości i o śrubowej regulacji wysokości. Te ostatnie są trochę bardziej uciążliwe. Wózki o śrubowej regulacji wysokości wymagają poświęcenia większej ilości siłowej przez personel medyczny a wiemy że stanowią go w znaczniej mierze płeć kobieca. Przy zakupie wózka polecamy zabrać ten fakt pod uwagę.

Wybierając wózek do przewożenia chorych zaleca się wziąć pod uwagę jego obciążenie. Obciążenie odnosi się do maksymalnego obciążenia, jakie może utrzymać wózek do przewozenia chorych. Im wieksza nośność wózka – tym wózek będzie Ci dłużej służył. Dlaczego?, ponieważ wózki o zwiększonej nośności produkowane są z bardziej solidnych profili stalowych. Taki wózek z założenia będzie dłużej pracował.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wózka do przewozu chorych zapraszamy do Euro-Medical https://euro-medical.pl/wozki-do-przewozenia-chorych 

Zaufaj Euro-medical przy doborze sprzętu medycznego lub aparatur medycznej. Poznaj naszą stronę WWW i nasz asortyment który tam się znajduje. Główne kategorie produktów to: łóżka szpitalne, wózki reanimacyjne, wózki anestezjologiczne, szafki przyłóżkowe, aparaty ktg, elektrokardiografy, kardiomonitory. Postaw na całkowitą lub indywidualną realizację. Zapraszamy do kontaktu:

F.H.U. Euro-Medical
ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
autor Redakcja

Dodaj komentarz