Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Schorzenia z jakimi można zgłosić się do wyspecjalizowanej poradni endokrynologicznej

Badania genetyczne oferowane w poradni endokrynologicznej jaką założył profesor doktor habilitowany nauk medycznych Krystian Jażdżewski są umożliwione do zrealizowania, ponieważ lekarz taki ma spore doświadczenie w onkogenetyce oraz bez przerwy kształci się w takim zakresie. Jeżeli w takim razie tylko endokrynolog elbląg odkryje przesłanki do przeprowadzania badania, to można oczekiwać, że zajmie się tym. Poradnia oferuje w takim razie świadczenia w obrębie zapobiegania, diagnozowania oraz wyleczenia schorzeń układu hormonalnego.

Diagnostyka oraz leczenie zaburzeń hormonalnych, chorób tarczycy, nadnerczy i przysadki mózgowej, a także zespołów androgennych, zaburzeń metabolicznych i przedwczesnego dojrzewania odbywa się w oparciu o nowoczesne standardy. Jest to znaczące, gdyż zaburzenia gospodarki hormonalnej mogą stać się przyczyną licznych dolegliwości. Specjalista po wnikliwej konsultacji zleci zestaw badań z wykorzystaniem jakich można spodziewać się trafnej diagnozy. Jeśli będzie to konieczne, zarekomendowane będą też badania genetyczne dla par które zmagają się z niepłodnością albo dla osób które pozostają w grupie ryzyka zachorowania na raka.

Konsultacja genetyczna wykonana będzie też po uzyskaniu wyników badań. W takiej sytuacji ekspert podejmie postanowienie co do dalszego leczenia. Ekspert nawiązał współpracę z Warsaw Genomics, gdzie ma możliwość zlecić kompletny zestaw badań genetycznych. Dokładne testy opierają się na dokonaniach zagranicznych. Jeśli znalezione zostanie obciążenie genetyczne, można będzie podejmować czynności zabezpieczające przed chorobą albo umożliwiają je leczyć.

Można również otaczać wsparciem lekarskim pociechy chorego, które pozostają w grupie ryzyka. Innego rodzaju spotkania dotyczą tego typu problemów jak: choroba Hashimoto, choroba Graves – Basedowa, guzki tarczycy, hiperprolaktynemia, niedoczynność przysadki, czynne hormonalnie gruczolaki, guzki nadnerczy, menopauza i andropauza, zaburzenia metaboliczne, nadwaga, potliwość, suchość skóry, a także retinopatia. Aby umówić się na spotkanie wystarczy przedzwonić na numer telefonu podany na stronie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
autor Redakcja

One thought on “Schorzenia z jakimi można zgłosić się do wyspecjalizowanej poradni endokrynologicznej

  • +Reklama+
    Klinika stomatologiczna w Katowicach to miejsce, gdzie pacjenci znajdą kompleksową opiekę nad swoim zdrowiem jamy ustnej. Profesjonalny zespół dba o to, by każdy pacjent opuszczał gabinet z uśmiechem na twarzy. Wybierz się do dentysta Katowice, aby sprawdził jaki stan mają twoje zęby.

Dodaj komentarz