Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Nowoczesne domy na wodzie

Nowoczesne domy na wodzie oferuje firma SHOGUN HOUSEBOAT. Unoszące się na wodzie apartamenty są dopasowane do wymagań osób, które chcą je kupić. Kiedy ktoś ceni nietuzinkowość, poczucie wolności, a także spędzenie czasu w komfortowych warunkach, to dom na wodzie spełni jego oczekiwania. Powierzchnia mieszkalna w takim apartamencie wynosi 21 m2. Dom posiada trzy tarasy.

Nabywcy mają do wykorzystania innowacyjne, spójne pod kątem designu, jak i praktyczne wnętrza. Architekci wnętrz, którzy się tym zajmują wezmą pod wzgląd wszystkie detale, jakie stricte przekładają się na to, że pływający dom spełnia wszystkie oczekiwania. W apartamencie ulokowana jest komfortowa łazienka z prysznicem. Salon jest całkowicie przeszklony a także wyodrębniony w nim jest użyteczny oraz stuprocentowo wyposażony aneks z kuchnią. W apartamencie można znaleźć też dwie niezależne sypialnie, a w pokoju dziennym jest rozkładana kanapa. Rozległy taras ma trzydzieści metrów kwadratowych.

Na jego górze ulokowano bariery. Trzeba w takim razie przyznać że dom ten wygląda świetnie. Domy na wodzie od podanej firmy są także samowystarczalne. Mają wewnętrzną kanalizację, ciepłą i zimną wodę, ogrzewanie oraz klimatyzację. Houseboat można też dowolnie podłączyć w dostępnych powszechnie marinach źródeł zasilania zewnętrznego do wody oraz do prądu. Każdy, kto chciałby się stać posiadaczem tego luksusowego apartamentu ma taką sposobność. Szczególnie zostało to cenione w pandemii. To także świetne rozwiązanie dla tych osób, które nie chciałyby rezerwować pokoju w zatłoczonym hotelu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
autor Redakcja

Dodaj komentarz