Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Kurtyny paskowe od przedsiębiorstwa Kiner

Użyteczne zasłony spawalnicze od producenta Kiner to przezroczyste przegrody osłaniające otoczenie stanowiska spawalniczego przed niekorzystnym wpływem promieniowania IR oraz UV, jakie jest emitowane przez łuk spawalniczy. Imponująca minimalizacja światła odbitego zwiększa poziom bezpieczeństwa spawacza i podwyższa komfort jego pracy.

Zasłony spawalnicze ochraniają także przed promieniowaniem świetlnym takie osoby, które są niewyposażone w środki i ubrania spawalnicze, a znajdują się w pobliżu stanowiska spawalniczego. Oferowane przez producenta zasłony spawalnicze posiadają 2 krawędzie wzmacniane na górnej oraz dolnej części zasłony. Są one podwójnie złożone oraz zespolone cieplnie. Na górnej krawędzi wykonane są wzmocnione otwory, służące do zawieszenia zasłon na hakach zrobionych ze stali. Konsumenci mogą dobierać wyroby z katalogu lub mogą decydować się na zasłony wykonane na prywatne zamówienie.

Produkty te spełniają ustalenia normy PN – EN ISO 25980:2014. Taki typ folii spawalniczej jest trwale oznakowany. Nie można tego oznaczenia usunąć albo zmieniać. Oznaczenie złożone jest z numeru normy, nazwy producenta, dystrybutora albo importera a także daty produkcji. W ten sposób oznakowana kotara spawalnicza posiada gwarancję użyteczności podczas spawania. Na stronie producenta można znaleźć praktyczne rady związane z montażem i sposobem zastosowania zasłon spawalniczych. Z tego powodu rozsądnie jest się z tym zaznajomić.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
autor Redakcja

Dodaj komentarz