Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Które płótno na obraz zakupić?

W życiu wielu ludzi nadchodzi moment, kiedy czują, że mają coś do sprezentowania innym. Jedni próbują własnych sił w pisaniu wierszy, inni intensywnie myślą o napisaniu powieści, a jeszcze inni czują chęć zmierzenia się z farbami i sztalugą. To przykre, jedynie nieliczni spełniają swoje marzenia i porządnie się realizują w tym, co robią.

Jednak wypada spróbować, ma prawo się okazać, iż ktoś ma ukryte talenty, które wcześniej przenigdy się nie ujawniły. Malowanie obrazów, to zamknięcie świata zewnętrznego na płótnie, zatrzymanie w czasie, ewentualnie przelanie na papier, płótno czy też inny materiał swoich fantazji, wizji, odczuć, przemyśleń – podobrazia. Aby pozostać malarzem, nie potrzeba zaopatrywać się w kosztowne materiały malarskie. Jest gigantyczna różnica w posługiwaniu się farbami olejnymi oraz akwarelami, temperami, akrylowymi.

Nawet nie chodzi tu o cenę, jednak o trudność posługiwania się poszczególnymi farbami. By uczynić, czy damy sobie radę z pędzlem, najporządniej zacząć od szkicowania ołówkiem, bądź kredkami. Stawianie rzeczowych linii, kreślenie zarysów, trzymanie proporcji, to czynności, jakich można się nauczyć.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
autor Redakcja

Dodaj komentarz