Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jak odkryć odpowiednie pole kempingowe?

Przyczepa kempingowa wymaga holowania, wobec tego potrzebne są konkretne informacje w tym aspekcie. Holować można przeróżne przyczepy, niemniej jednak wypada wiedzieć, iż ciągnąć można tylko oraz tylko taką przyczepę, jakiej masa pełna jest niższa od masy auta.

Jeżeli gra toczy się o kempingowe, więcej na kampery. Dodatkowo przepisy dopuszczają ciągnięcie tak zwanej przyczepy kempingowej lekkiej, jakiej ciężar nie narusza siedemset pięćdziesiąt kilogramów. Jeśli z kolei zarządzamy autem terenowym i będziemy chcieli ciągnąć za sobą ciężką przyczepę, być może będzie potrzebne postaranie się o ponadprogramowe uprawnienia do holowania.

Zapoznając się z sprawą holowania, warto także sięgnąć do przepisów technicznych, aut oraz przyczep. W homologacji, a też w każdym dowodzie rejestracyjnym pojazdu jest określona maksymalna masa holowanej przyczepy. Także w kodeksie drogowym możemy odszukać parę przepisów, związanych z przyczepami. Między każdą przyczepą, a holującym ją samochodem ma obowiązek znajdować się połączenie w postaci linki bądź łańcucha.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
autor Redakcja

Dodaj komentarz