Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Gdzie wyszukiwać dobrego chriruga plastycznego? Podpowiadamy

Dawniej każdy z nas próbował się odchudzać, jednak nie u każdego było widać efekty. Lata ćwiczeń, mogą dać takie efekty, jakie byśmy pragnęli, jednak nieraz jest tak że rezultat niepożądany z jakim ludzie się napotykają to zwisająca cera na brzuchu. Jedynym sposobem na pozbycie się tej skóry jest operacja naciągnięcia skóry, oraz usunięcie bezużytecznej ilości. To jest dodatkowy zabieg chirurgi plastycznej, na którą piszą się właśnie takie osoby.

Jednakże nie jedynie, też do operacji plastycznych, uznajemy zabieg odsysania tłuszczu – to w każdym calu nieinwazyjna oraz bezpieczna metoda zamykania nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu – więcej na witrynie https://www.wrosinski.pl/zabiegi/liposukcja/. Zabieg wykonywany jest przy przeznaczeniu urządzenia, które działa w oparciu wykorzystująca współbrzmienie fal dźwiękowych oraz fal ultradźwiękowych. Intensywne fale dźwiękowe nadawane przez głowicę o dojrzewającym ciśnieniu wywołują mikro eksplozję oraz wywołują szereg wartościowych zmian. Najistotniejsze wyniki zabiegu: rozbijanie komórek tłuszczowych, uaktywnienie działania układu limfatycznego, lepszy drenaż płynów.

Uzupełnieniem fal dźwiękowych są ultradźwięki nadawane na skórę przez głowicę Ultrasounds LF, która powoduje rozpuszczenie rozbitych poprzednio tkanek tłuszczowych. Zabieg jest gruntownie bezbolesny i nie żąda hospitalizacji. By przyniósł wyczekiwane efekty, tkanka tłuszczowa powinna posiadać grubość co najmniej 2 cm, dlatego zabiegu nie wykonuje się na twarzy oraz szyi. W wypadku dużej warstwy tłuszczu (otyłości) wymagane jest powtarzanie zabiegów – maksymalnie 10 razy. W rezultacie skóra jest o wiele bardziej napięta, bez cellulitu oraz z wyraźnym ubytkiem komórek tłuszczowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
autor Redakcja

Dodaj komentarz