Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czy niepełnosprawne osoby same mogą kierować autami

Urządzenia firmy Veigel to innowacyjne rozwiązania, jakie pozwalają na dopasowanie pojazdu do osobistych potrzeb i wymagań osób z ograniczeniami ruchowymi. Produkty te są projektowane z myślą o zagwarantowaniu maksymalnej niezależności i komfortu kierowcom, którym trudność będzie sprawiało korzystanie z tradycyjnych układów pedałów. Umożliwia to wygodne i bezpieczne kierowanie autami, co ma też przełożenie na znaczne zwiększenie niezależności osób które mają problemy ruchowe. Pośród szerokiej oferty wyrobów tej firmy dużym zainteresowaniem się cieszy ręczny gaz-hamulec, znany też jako RGH. To urządzenie pozwala za pomocą ręki sterować jednocześnie hamulcem oraz gazem pojazdu, odbywa się to w bardzo intuicyjny i prosty sposób.

Dzięki temu osoby kierujące zachowują pełnię kontroli nad autem nawet przy wystąpieniu nieprzewidzianych drogowych sytuacji. W szerokiej ofercie firmy jest dostępne parę modeli tego urządzenia, które się od siebie różnią metodą sterowania. W niektórych z nich aby dodać gazu trzeba pokręcić dźwignią zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a w części należy ją pociągnąć do siebie. Poza tym niektóre modele mogą być wyposażone w dodatkowe funkcje, na przykład takie jak sterowanie klaksonem czy kierunkowskazami. Firma podczas projektowania duży nacisk położyła na kwestie bezpieczeństwa. Dotyczy to przede wszystkim zapewnienia stuprocentowej kontroli nad pojazdem przy pomocy zainstalowanego urządzenia, ale także zmniejszenia ryzyka uszkodzeń ciała podczas wypadku.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
autor Redakcja

Dodaj komentarz