Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czemu kurtyny z PCV są lepszym rozwiązaniem niż drzwi

W różnych halach produkcyjnych czy magazynowych, ale też i wielu firmowych budynkach stosowane są często różnego rodzaju bramy czy drzwi. Montowane są one zarówno pomiędzy pomieszczeniami w środku, jak też i na zewnątrz. Jeśli z takich miejsc będzie się korzystać jedynie raz na jakiś czas, to wówczas mogą być one spokojnie zamykane.

Całkowicie odmiennie przedstawia się sytuacja, gdy przechodzić przez nie często będą pracujące osoby albo przejeżdżać jakieś pojazdy, przykładowo wózki widłowe. W takim przypadku każdorazowe otwieranie będzie nie tylko mocno niewygodne, ale też i kosztowne pod względem czasu. Lecz nie zawsze da się zostawić drzwi całkiem otwarte lub nawet je całkiem ściągnąć. Między obiema stronami mogą się bowiem pojawić duże różnice temperatur, jak również zapylenie, kurz czy trudne atmosferyczne warunki.

W tego typu sytuacjach można jednak pomyśleć o rozwiązaniu, które z powodzeniem stosowane jest od wielu lat w dużej ilości firm. Chodzi tu mianowicie o kurtyny PCV, zrobione z folii PCV. Dzięki temu, że paski foliowe mają dość dużą grubość i po rozwieszeniu zachodzą na siebie, to w skuteczny sposób oddzielają pomieszczenia. Lecz równocześnie bardzo łatwo da się przez nie przejechać czy przejść, a po tym bardzo szybko wracają do pierwotnego kształtu. Szerokość takich pasków może wynosić między kilka a kilkanaście centymetrów, a oferowane są one zarówno przezroczyste, cieszące się największą popularnością, jak też w dużej ilości kolorów.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
autor Redakcja

Dodaj komentarz