Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Bezpieczne dla skóry, wykonane z użyciem lasera zamykanie naczynek w Poznaniu

Profesjonalna depilacja laserowa wykonywana w salonie urody Mona Lisa umożliwia natychmiastowe oraz bezbolesne pozbywanie się niechcianego owłosienia. Jest to umożliwione, bo do zabiegu użyty jest nowoczesny laser Light Sheer Desire. Taki model diodowy jest stuprocentowo bezpieczny dla tkanki skórnej. Gwarantuje szybką likwidację zbędnego owłosienia, a także zachowanie gładszej skóry bez włosków. Z uwagi na to, iż moc lasera jest spora, to depilacja laserowa Poznań jest bardzo skuteczna.

Dokładność depilacji jest rezultatem tego, iż czas trwania impulsu jest wydłużony. Depilowana powierzchnia tkanki skórnej jest od razu schładzana, na co oddziałuje specjalnie zastosowany system ochładzania ChillTip. Natomiast, za szybkie wykonanie zabiegu będzie odpowiadać autorski system podciśnienia HIT. Depilację przeprowadza wykwalifikowany team, a więc klientki oraz klienci, jacy z nich skorzystają nie mają podstaw do obawiania się, że coś mogłoby zostać wykonane nieprawidłowo. Na witrynie kliniki opublikowany jest kosztorys.

Depilacji laserowej mogą być poddane takie elementy ciała jak: twarz, tułów, kończyny górne, bądź kończyny dolne. Światło lasera jest w czasie zabiegu po części wchłonięte przez strukturę mieszków włosowych, jakie zawierają melaninę. Zmiana takiego światła w ciepło doprowadza do zniszczenia części włosów biorących odpowiedzialność za ich wzrost. To natomiast niszczy mieszki włosowe i może doprowadzić do trwałej utraty włosów. Przed depilacją pacjenci poinformowani są o zaleceniach i ograniczeniach.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
autor Redakcja

Dodaj komentarz