Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Profesjonalna organizacja webinarów oraz różnego rodzaju konsultacji online

Wiadomości dla osób chcących zorganizować webinar współpracując z PLATINUM MEDIA są podane na witrynie www. Ponadto specjaliści z chęcią się nimi podzielą, kiedy ktokolwiek się z nimi skontaktuje. Webinary mogą mieć profil edukacyjny, informacyjny albo marketingowy. Przekazywane są w każdym przypadku w czasie rzeczywistym, za pośrednictwem innowacyjnie przygotowanej platformy. Kompletna organizacja webinarów odbywa się przy zastosowaniu technologii strumieniowania sygnału do sieci.

Eksperci zajmą się promowaniem eventu w Internecie, w sposób stuprocentowo dopasowany do grupy docelowej. Będzie to odnosiło się także do oddziaływań w mediach społecznościowych, co obecnie jest powszechnie spotykane. Kanał reklamowania będzie w każdej sytuacji przystosowany do spodziewanej ilości uczestników. Webinar będzie odbywać się na platformie NXWEBINAR, mającej dużo opcji. Dlatego organizacja szkoleń online jest indywidualnie opracowana.

Wystarczy się zalogować i zaznaczyć pokój spotkań, a później korzystać z prostego w obsłudze interfejsu. Co ważne, każdy webinar można zapisywać i odtworzyć dokładnie wtedy, gdy ma się taką chęć. Jest to między innymi korzystne dla osób, które w danym czasie nie mogły brać udziału w webinarze. Eksperci z PLATINUM MEDIA dbają o to, żeby konkretny event został jak najlepiej odebrany i służył promocji firmy zleceniodawcy. Firma zarządza własną platformą do przesyłania transmisji danych, przeznaczoną do personalizacji.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
autor Redakcja

Dodaj komentarz